ryby frigo logo

Strona Główna Sklep Rybny

Sklep Rybny BOSMAN

sklep rybny bosman

Zapraszamy Państwa do naszego sklepu rybnego BOSMAN zlokalizowanego we Wrocławiu. Znajdziecie w nim zawsze świeże i wysokiej jakości produkty, przetwory rybne i nie tylko. Posiadamy szeroki asortyment zarówno ryb świeżych, wędzonych, mrożonych jak i przetwory oraz sałatki rybne. Dodatkowo oferujemy Państwu również świeże zioła, przyprawy i produkty garmażeryjne.

Lokalizacja naszego sklepu:
  • Sklep Rybny BOSMAN
    Karłowice/Polanka

    al.Kasprowicza 1A/2

W naszym sklepie znajdziecie tylko najwyższej jakości, naturalne produkty. Zapraszamy Państwa do odwiedzenia nas i życzymy udanych zakupów!

Oferta sklepu:

Ryby:
świeże
wędzone
mrożone

oferta sklepu rybnego

Tylko najlepsze i świeże produkty prosto z Kołobrzegu!

Ryby zakupujemy bezpośrednio z kutra! Ryby wędzone pochodzą z najlepszych wędzarni z okolic Kołobrzegu. W sklepie BOSMAN znajdziecie Państwo tylko najwyższej jakości ryby! W swojej ofercie posiadamy wiele gatunków ryb po przystępnych cenach.

sałatki i przetwory rybne

przetwory rybne
i sałatki

Szeroka oferta - markowi producenci

W sprzedaży posiadamy bogaty wybór przetworów i sałatek rybnych. Oferujemy towar wysokiej jakości po przystępnych cenach. W naszej ofercie posiadamy produkty takich marek jak: Lisner, Seko, NordFish, Polarica, Perła, Doral, Hest. Gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych przez nas przetworów i sałatek.

zioła w doniczkach i przyprawy

zioła i przyprawy

Świeże zioła i przyprawy - również hurtowo!

W naszym sklepie dostaniecie Państwo świeże zioła wraz z dużym wyborem przypraw, tylko ze sprawdzonych źródeł co zapewnia wysoką jakość oferowanego towaru. Świeże zioła w doniczkach znajdujące się w naszej ofercie idealnia nadają się do każdej kuchni! UWAGA! Umozliwjamy również zakup hurtowy świeżych ziół!

wyroby gramażeryjne

wyroby garmażeryjne

Wyborne wyroby garmażeryjne

Oferujemy pierogi, krokiety, gołabki, uszka, naleśniki i wiele innych wyrobów garmażeryjnych o wyśmienitym smaku i zapachu. Nasze wyroby są zawsze świeże i robione ręcznie z najwyższej jakości produktów! Gwarantujemy pełną satysfakcję.

najlepsze
owoce
morza

owoce morza

Duży wybór owoców morza
tylko w BOSMAN

Zawsze dokładamy wszelkich starań by owoce morza były świeże i najwyższej możliwej jakości. Dbamy o to, by produkty były właściwie przechowywane oraz chłodzone zgodnie z wszelkimi wymogami.

zamówienia indywiudalne

Zamówienia indywidualne

Zamów nasze produkty!

Zajmujemy się również realizacją indywidualnych zamówień na każdy z naszych produktów. Zapraszamy do współpracy firmy i osoby prywatne. Gwarantujemy że będzie pysznie, świeżo i zdrowo!